E-Ticaret Eğitimi

E- Ticaret ne sanıldığı kadar kolay, ne de sanıldığı kadar zordur. Önemli olan oyunun kurallarını öğrenmek. Einstein’ın dediği gibi: “İlk önce oyunun kurallarını öğrenmelisiniz, sonra da herkesten iyi oynamayı.

E-ticaret eğitimi tek gün – 5 saat süren bir eğitimdir. Katılımcı sayısı en fazla 10 olarak belirlenmiştir. Katılım için herhangi bir konuda uzmanlık ya da bilgi aranmamaktadır.

Eğitime katılan katılımcılar, eğitim içerikleriyle ilgili sorularını sadece eğitim süresinde değil eğitim sonrasında da sorabilmektedir.

Eğitime katıldıktan sonra hemen e-ticaret sitesini kuran ve satışa başlayan olduğu gibi e-ticaret yapmaktan vazgeçen katılımcılar olduğunu özellikle belirtmek isterim.

Ben bu iki çıktının da çok değerli olduğu görüşündeyim. O nedenle e-ticaret yapmaya karar vermeden önce bu eğitime katılmanızı özellikle öneririm.

E-Ticaret Eğitiminin İçeriği Nedir?

– İnternetin yakın tarihi ve günümüz trendleri
– E-Ticarete başlamadan önce bilinmesi gerekenler
– Ürün validasyonu nasıl yapılır?
– Doğru pazarlama stratejisi nasıl seçilir?
– E-Ticaret paketi seçerken nelere dikkat edilmeli?
– E-Ticaret siteniz nasıl olmalı?
– Marka oluşturma ve yönetimi
– Hangi mecralarda satış yapmalısınız?
– Hedef kitle nasıl oluşturulur?
– Personalar nasıl oluşturulmalı?
– Dijital pazarlama araçları nasıl kullanılmalı?
– Müşteri sadakati nasıl sağlanır?

Eğitimler Hangi Sıklıkla Yapılmaktadır?

Her ayın ilk haftası minimum çoğunluk olan 6 kişi sağlandığında yeni eğitimim açılmaktadır. Eğer maksimum kişi sayısı olan 10’dan fazla katılım talebi olursa ekstra eğitim açma veya ilgili talepleri bir sonraki açılacak eğitime yönlendirme gibi seçenekler katılımcılara sunulmaktadır. Eğitime katılma düşünceniz varsa ya da ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki talep formunu doldurun. Talebinizi aldıktan ve değerlendirdikten sonra en kısa zamanda sizinle iletişime geçebilirim.

HİZMET TALEP FORMU