Web Tasarımı Eğitimi

İsteyen ve zaman harcayan herkes kod yazmayı öğrenebilir. Ben de bu kişilerden biriyim. 25 yaşında ilk kez kod yazmaya başladım. Artık bilgimi bu web tasarımı eğitimiyle sizinle paylaşabiliyorum. 10’larca öğrenciyle bu eğitimi gerçekleştirme fırsatım oldu ve gördüğüm sonuçlar beni çok motive etti. Web tasarımı eğitiminin ayrıntılarına gelirsek;

Eğitim 2 ay sürecek olup, haftada bir gün (hangi gün olacağına sınıf oluştuğunda katılımcılarla beraber karar veriyorum) akşam saat 18:45 – 21:45 arasında Originn Coworking‘te gerçekleşecektir. Sınıf kontenjanı maksimum 6 olarak belirlenmiştir. Web tasarımı eğitimi için herhangi bir yazılım, kodlama bilgisine ihtiyaç yoktur. Öğrencinin sadece taşınabilir bilgisayarını alıp derse gelmesi yeterlidir.

Web tasarımı eğitimi sonunda kişi kendi başına statik bir web sayfası yapıp bunu yayınlayabilecek bilgiye sahip olacaktır. Tabiki bu eğitim sonunda her şeyi öğrenmiş ve hemen iş bulabilecek konumda olmayacaktır. Ancak bundan sonra “Nasıl kendi başına öğrenebileceğini?” ve kod yazmayı öğrenmeye nereden devam etmesi gerektiğini anlamış bir şekilde eğitimi tamamlayacaktır.

Web tasarımı eğitimi tamamlandığında herhangi bir sertifika veya belge verilmeyecektir. Çünkü yazılım sektöründeki en iyi sertifikanın yaptığınız işleri göstermek olduğunu bir iş veren olarak rahatlıkla söyleyebilirim.

Web Tasarımı Eğitiminin İçeriği Nedir?

– İnternet nedir ve nasıl bugüne gelmiştir?
– İnternetin çalışma prensipleri nedir?
– Web tasarımının temelleri,
– HTML
– CSS
– Seo (arama motoru optimizasyonu) uyumlu web sayfası tasarımı
– Web sitesini yayınlama, güncelleme.

Eğitimler Hangi Sıklıkla Yapılmaktadır?

Her ayın ilk haftası minimum çoğunluk olan 3 kişi sağlandığında yeni eğitimim açılmaktadır. Eğer maksimum kişi sayısı olan 6’dan fazla katılım talebi olursa ekstra sınıf açma veya ilgili talepleri bir sonraki ay açılacak sınıfa yönlendirme gibi seçenekler katılımcılara sunulmaktadır. Eğitime katılma düşünceniz varsa ya da ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki talep formunu doldurun. Talebinizi aldıktan ve değerlendirdikten sonra en kısa zamanda sizinle iletişime geçebilirim.

HİZMET TALEP FORMU